Aktualności

4 weeks ago

Progress

youtu.be/OMFPrUej-R4 ...

View on Facebook

1 month ago

Progress

LETNIA MAPA KULTURY już jest. Można popatrzeć, można wydrukować, można, a nawet trzeba zapisać się !!! ...

View on Facebook

1 month ago

Progress

Tytuł Mistrza Polski FTS w tańcach standardowych po raz kojelny trafił do Dariusza Myćki i Madary Freiberga🥇🏆
Serdecznie gratulujemy, a poniżej zamieszczamy wyniki pierwszego dnia Mistrzostw Polski FTS w tańcach standardowych.

Kategoria Młodzież:
1. miejsce: Tarach Kamil - Buczyńska Michalina CORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
2. miejsce: Mijalski Marcel - Wojteczek Julia OLIMP-SPORT - Kiełczów
3. miejsce: Ruszkowski Tomasz - Latos Maria CORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
4. miejsce: Plak Karol Tomasz - Wisełka Aleksandra Anna CONTRA SPORT - Warszawa
5. miejsce: Tygielski Radosław Kajetan - Kruger Julia CONTRA SPORT - Warszawa
6. miejsce: Skrzypczak Piotr - Kowalik Pola AMBER - Kołobrzeg

Kategoria Dorośli:
1. miejsce: Myćka Dariusz Krzysztof - Freiberga Madara CONTRA SPORT - Warszawa
2. miejsce: Brzozowski Mateusz - Możdżonek Justyna DANCE PROJECT - Warszawa
3. miejsce: Szkutnik Bartłomiej - Brychcy Agata DANCE PROJECT - Warszawa
4. miejsce: Paszewski Piotr - Mozdyniewicz Marta Łucja PM - Lubin
5. miejsce: Sawicki Jakub - Miłek Dagmara CONTRA SPORT - Warszawa
6. miejsce: Vaikasas Gabrielius - Grabowska Klaudia ST ELITA - Kraków

Kategoria Senior I:
1. miejsce: Kucharczyk Tomasz - Kucharczyk Róża CORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
2. miejsce: Ciołek Marcin - Kubik Ewelina LATINO CAFE - Gdynia
3. miejsce: Okoń Maciej - Zielińska-Okoń Agata LATINO CAFE - Gdynia
4. miejsce: Szar Jarosław - Szar Katarzyna JANTAR - Elbląg
5. miejsce: Szydłowski Michał - Antonowicz-Szydłowska Monika ST BROADWAY - Elbląg
6. miejsce: Puchkov Yuriy - Puchkova Tatsiana SKT PASJA - Kraków

Kategoria Senior II:
1. miejsce: Kucharczyk Tomasz - Kucharczyk Róża CORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
2. miejsce: Budyś Mariusz - Budyś Monika PROGRESS - Kwidzyn
3. miejsce: Ryś Rafał - Geppert-Ryś Anna THE BEST - Gdańsk
4. miejsce: Wasilewski Marek - Wasilewska Krystyna PROMENADA - Augustów
5. miejsce: Kraiński Jarosław - Kraińska Anna JANTAR - Elbląg
6. miejsce: Szar Jarosław - Szar Katarzyna JANTAR - Elbląg

Fot. StudioPM Photography
...

View on Facebook

1 month ago

Progress

Tancerze PROGRESS-u na medal 🏆🥈👏Tytuł Mistrza Polski FTS w tańcach standardowych po raz kojelny trafił do Dariusza Myćki i Madary Freiberga🥇🏆
Serdecznie gratulujemy, a poniżej zamieszczamy wyniki pierwszego dnia Mistrzostw Polski FTS w tańcach standardowych.

Kategoria Młodzież:
1. miejsce: Tarach Kamil - Buczyńska Michalina CORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
2. miejsce: Mijalski Marcel - Wojteczek Julia OLIMP-SPORT - Kiełczów
3. miejsce: Ruszkowski Tomasz - Latos Maria CORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
4. miejsce: Plak Karol Tomasz - Wisełka Aleksandra Anna CONTRA SPORT - Warszawa
5. miejsce: Tygielski Radosław Kajetan - Kruger Julia CONTRA SPORT - Warszawa
6. miejsce: Skrzypczak Piotr - Kowalik Pola AMBER - Kołobrzeg

Kategoria Dorośli:
1. miejsce: Myćka Dariusz Krzysztof - Freiberga Madara CONTRA SPORT - Warszawa
2. miejsce: Brzozowski Mateusz - Możdżonek Justyna DANCE PROJECT - Warszawa
3. miejsce: Szkutnik Bartłomiej - Brychcy Agata DANCE PROJECT - Warszawa
4. miejsce: Paszewski Piotr - Mozdyniewicz Marta Łucja PM - Lubin
5. miejsce: Sawicki Jakub - Miłek Dagmara CONTRA SPORT - Warszawa
6. miejsce: Vaikasas Gabrielius - Grabowska Klaudia ST ELITA - Kraków

Kategoria Senior I:
1. miejsce: Kucharczyk Tomasz - Kucharczyk Róża CORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
2. miejsce: Ciołek Marcin - Kubik Ewelina LATINO CAFE - Gdynia
3. miejsce: Okoń Maciej - Zielińska-Okoń Agata LATINO CAFE - Gdynia
4. miejsce: Szar Jarosław - Szar Katarzyna JANTAR - Elbląg
5. miejsce: Szydłowski Michał - Antonowicz-Szydłowska Monika ST BROADWAY - Elbląg
6. miejsce: Puchkov Yuriy - Puchkova Tatsiana SKT PASJA - Kraków

Kategoria Senior II:
1. miejsce: Kucharczyk Tomasz - Kucharczyk Róża CORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
2. miejsce: Budyś Mariusz - Budyś Monika PROGRESS - Kwidzyn
3. miejsce: Ryś Rafał - Geppert-Ryś Anna THE BEST - Gdańsk
4. miejsce: Wasilewski Marek - Wasilewska Krystyna PROMENADA - Augustów
5. miejsce: Kraiński Jarosław - Kraińska Anna JANTAR - Elbląg
6. miejsce: Szar Jarosław - Szar Katarzyna JANTAR - Elbląg

Fot. StudioPM Photography
...

View on Facebook